Jäsenhuone|TyöhuoneMVVåra Sponsorer - Meidän tukijat

Tulokset

 Koulumestaruus - Skolmästerskap

Koulumestaruus - Skolmästerskap

T U L O K S E T

© IF Sibbo Vargarna

Kilpailun sarjat: PP1-2; TF1-2; TF3-4; PP3-4; TF5-6; PP5-6; TF7-8; TF9-1; PP7-8; PP9-1;


PP1-2 Pojat, Pojkar 1-2; 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Linus Koskinen           Söderkulla skola              3.47,0
  2. Aleksi Helin             Leppätien koulu               4.10,0       0.23,0
  3. Lauri Kullberg           Jokipuiston koulu             4.35,9       0.48,9
  4. Aleksi Lähdevuori        Sipoonlahden koulu            4.38,0       0.51,0
  5. Emil Vainionpää          Leppätien koulu               4.41,2       0.54,2
  6. Tino Savolainen          Söderkulla skola              4.53,4       1.06,4
  7. William Falck            Söderkulla skola              4.55,9       1.08,9
  8. Hans Kinnunen            Sipoonlahden koulu            5.01,3       1.14,3
  9. Matias Juppi             Kyrkoby skola                 5.02,9       1.15,9
 10. Valter Backström         Salpar skola                  5.07,1       1.20,1
 11. Johannes Klippi          Lukkari                       5.18,3       1.31,3
 12. Väinö Repo               Leppätien koulu               5.23,5       1.36,5
 13. Kevin Karu               Söderkulla skola              5.27,4       1.40,4
 14. Arthur Lindblad          Kyrkoby skola                 5.32,9       1.45,9
 15. Jack Power               Gumbostrands skola            5.41,5       1.54,5
 16. Victor Nyberg            Gumbostrands skola            5.42,4       1.55,4
 17. Nektarios Tsoukalis      Lukkari                       6.25,9       2.38,9
 18. Eelis Sivula             Jokipuiston koulu             6.29,6       2.42,6
 19. Taavi Tölli              Sipoonlahden koulu            6.31,8       2.44,8
 19. Amos Nystén              Salpar skola                  6.31,8       2.44,8
 21. Veikka Yli-Karhu         Sipoonlahden koulu            6.45,2       2.58,2
 22. Peetu Väyrynen           Jokipuiston koulu             6.50,7       3.03,7
 23. Alfred Laamanen          Kyrkoby skola                 7.02,8       3.15,8
 25. Eemi Väyrynen            Jokipuiston koulu             7.05,8       3.18,8
 26. Alex Jokinen             Sipoonlahden koulu            7.20,8       3.33,8
 27. Sisu Koskelainen         Leppätien koulu               7.21,5       3.34,5
 28. Aaro Kokkonen            Sipoonlahden koulu            7.36,7       3.49,7
 29. Peetu Haarahiltunen      Sipoonlahden koulu            8.07,4       4.20,4
 30. Jesper Massinen          Leppätien koulu               8.17,8       4.30,8
 31. Mathias Österberg        Borgby skola                 11.28,1       7.41,1

Sarjaluettelo

TF1-2 Tytöt, Flickor 1-2; 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elizabeth Tofts          Södra Paipis skola            3.55,3
  2. Kajsa Sillman            Söderkulla skola              4.07,8       0.12,5
  3. Isabella Less            Salpar skola                  4.13,0       0.17,7
  4. Molly Strandberg         Boxby skola                   4.18,4       0.23,1
  5. Meeri Saha               Lukkarin koulu                4.47,9       0.52,6
  6. Elin Hagenaar            Söderkulla skola              5.02,2       1.06,9
  7. Eerika Bergman           Jokipuiston koulu             5.13,4       1.18,1
  8. Matilda Malinen          Sipoonlahden koulu            5.17,6       1.22,3
  9. Martha Nylund            Kyrkoby skola                 5.32,0       1.36,7
 10. Selma Korhonen           Sipoonlahden koulu            5.50,9       1.55,6
 11. Tinka Karusalmi          Sipoonlahden koulu            5.53,4       1.58,1
 12. Laura Tirkkonen          Sipoonlahden koulu            6.01,8       2.06,5
 13. Alina Tall               Kyrkoby skola                 6.23,0       2.27,7
 14. Wilhelmina Lindberg      Borgby Skola                  6.28,9       2.33,6
 15. Emelie Vähätörmä         Borgby Skola                  6.35,4       2.40,1
 16. Veronica Forsström       Kyrkoby skola                 6.40,6       2.45,3
 17. Nelli Ketola             Sipoonlahden koulu            6.56,8       3.01,5
 18. Aura Ylösmäki            Sipoonlahden koulu            7.13,8       3.18,5
 19. Lumi Govenius            Borgby Skola                  7.19,1       3.23,8
 20. Iita Tölli               Sipoonlahden koulu            7.27,1       3.31,8
 21. Emilia Lehtonen          Leppätien koulu               7.31,4       3.36,1
 22. Eloise Sistonen          Sipoonlahden koulu            8.04,1       4.08,8
 23. Aurora Gustafsson        Lukkari                       8.14,2       4.18,9
 24. Vilja Liljelund          Leppätien koulu               8.17,8       4.22,5
 25. Hilda Balk               Leppätien koulu               8.26,8       4.31,5
 26. Annabel Karhunen         Sipoonlahden koulu            8.29,9       4.34,6
 27. Olivia Marjanen          Lukkarin koulu                9.07,1       5.11,8

Sarjaluettelo

TF3-4 Tytöt, Flickor 3-4; 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ada Strandberg           Boxby skola                   3.45,9
  2. Siru Virtanen            Leppätien koulu               3.59,2       0.13,3
  3. Frida Koskinen           Söderkulla skola              4.00,7       0.14,8
  4. Saana Andersson          Sipoonlahden koulu            4.05,6       0.19,7
  5. Iida-Maria Lehtimäki     Kyrkoby skola                 4.56,9       1.11,0
  6. Emilia Lokkinen          Sipoonlahden koulu            5.10,8       1.24,9
  7. Wilma Lindblad           Kyrkoby skola                 5.11,1       1.25,2
  8. Emilia Mertaniemi        Jokipuiston koulu             5.24,2       1.38,3
  9. Ella Rautawaara          Norra Paipis skola            6.12,9       2.27,0
 10. Aino Piiparinen          Jokipuiston koulu             6.36,5       2.50,6
 11. Siiri Juka               Lukkari                       6.47,4       3.01,5
 12. Fanny Söderlund          Norra Paipis skola            6.59,3       3.13,4
 13. Molly Andersson          Borgby skola                  7.00,9       3.15,0
 14. Kerttu Ylirisku          Leppätien koulu               7.06,8       3.20,9
 15. Sara Sandström           Norra Paipis skola            7.08,5       3.22,6
 16. Bella Vepsäläinen        Sipoonlahden koulu            7.57,2       4.11,3
 17. Liina Tölli              Sipoonlahden koulu            8.00,4       4.14,5
Sarjaluettelo

PP3-4 Pojat, Pojkar 3-4; 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Albin Fransman           Salpar skola                  8.58,8
  2. Sauli Nieminen           Sipoonlahden koulu            9.17,9       0.19,1
  3. Lauri Saha               Lukkari                       9.33,1       0.34,3
  4. Kevin Hildèn             Kyrkoby skola                 9.48,8       0.50,0
  5. Reko Kinnunen            Sipoonlahden koulu           10.27,4       1.28,6
  6. Kevin Pulkkinen          Gumbostrands skola           11.46,8       2.48,0
  7. Samuli Holmström         Söderkulla skola             12.27,8       3.29,0
  8. Luukas Heikkilä          Lukkari                      12.50,3       3.51,5
  9. Atte Selen               Jokipuiston koulu            12.55,4       3.56,6
 10. Niilo Uusimäki           Sipoonlahden koulu           12.56,5       3.57,7
 11. Kasper Innala            Lukkari                      12.58,9       4.00,1
 12. Emil Ylösmäki            Sipoonlahden koulu           14.08,6       5.09,8
 13. Eetu Sivula              Jokipuiston koulu            14.09,8       5.11,0
 14. Aaro Ruotsalainen        Jokipuiston koulu            14.11,9       5.13,1
 15. Sampo Ruonakoski         Lukkari                      14.21,0       5.22,2
 16. William Broberg          Salpar skola                 14.44,2       5.45,4
 17. Anton Vähätörmä          Borgby skola                 14.44,5       5.45,7
 18. Lukas Jansson            Norra Paipis skola           17.40,1       8.41,3
 19. Elias Jurvainen          Gumbostrands skola           19.46,4      10.47,6

Sarjaluettelo

TF5-6 Tytöt, Flickor 5-6; 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Cassandra Nystén         Salpar skola                  9.41,6
  2. Silja Kuosa              Leppätien koulu               9.50,3       0.08,7
  3. Veronica Lindberg        Borgby skola                 10.13,3       0.31,7
  4. Minea Kinnunen           Sipoonlahden koulu           10.22,1       0.40,5
  5. Unna Raappana            Sipoonlahden koulu           10.31,5       0.49,9
  6. Lotta Lehtimäki          Kyrkoby skola                11.39,2       1.57,6
  7. Ida Gädda                Borgby skola                 11.40,2       1.58,6
  8. Julia Franzén            Borgby skola                 11.42,2       2.00,6
  9. Elsa Uusimäki            Sipoonlahden koulu           11.49,1       2.07,5
 10. Sandra Wermudsen         Kykoby skola                 13.16,1       3.34,5
 11. Miranda Krogell          Borgby skola                 13.44,3       4.02,7
 12. Helene Erlund            Borgby skola                 16.09,7       6.28,1

Sarjaluettelo

PP5-6 Pojat, Pojkar 5-6; 3 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Christoffer Höglund      Salpar skola                  9.55,8
  2. Atte Virtanen            Leppätien koulu              10.15,5       0.19,7
  3. Anton Ahonen             Söderkulla skola             12.19,8       2.24,0
  4. Niklas Palsio            Leppätien koulu              12.56,5       3.00,7
  5. Valter Nylund            Kyrkoby skola                12.59,2       3.03,4
  6. Jerome Lajunen           Salpar skola                 14.04,1       4.08,3
  7. Wilmer Levälampi         Salpar skola                 14.26,6       4.30,8
  8. Sebastian Wickholm       Kyrkoby skola                14.35,4       4.39,6
  9. Tomi Wikström            Lukkari                      21.14,8      11.19,0

Sarjaluettelo

TF7-8 Tytöt, Flickor 7-8; 3 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Minka Kinnunen           Sipoonlahden koulu           13.14,9
  2. Ella Pärssinen           Sipoonlahden koulu           16.59,5       3.44,6
  3. Sara Ruisaho             Sipoonlahden koulu           21.23,7       8.08,8
Sarjaluettelo

TF9-1 Tytöt, Flickor 9-I; 3 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero


Sarjaluettelo

PP7-8 Pojat, Pojkar 7-8; 5 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Robin Fransman           Kungsvägens skola            16.17,1
  2. Robin Hildén             Kungsvägens skola            17.55,5       1.38,4
  3. Valter Sillman           Kungsvägens skola            22.14,7       5.57,6
  4. Aaro Kaasalainen         Sipoonlahden koulu           24.23,2       8.06,1
Sarjaluettelo

PP9-1 Pojat, Pojkar 9-I; 5 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Casper Höglund           Kungsvägens skola            14.32,7
  2. Niklas Raappana          Sipoonlahden koulu           15.49,5       1.16,8
  3. Paulus Lehtimäki         Kungsvägens skola            18.23,0       3.50,3
  4. Mikael Lehtimäki         Kungvägens skola             19.07,0       4.34,3
Sarjaluettelo