Jäsenhuone|TyöhuoneMV

Sibbo-Vargarna jalkapallojoukkueiden kevätkauden kotiottelut

3.4.2016

Tule kannustamaan omia Sipoon jalkapallokentille

 

SV KOTIOTTELUT 2017    
kevätkierros    
       
päiväklokenttäsarjakotijoukkuevierasjoukkuetulos
  8.4.16:00Söderkullan TNRegions CupSibboVEBKrp 3:4
10.4.20:35Söderkullan TNKKI 45 7v7SibboVReipas/Huru-Ukot0:2
11.4.17:45Lukkari halli TNT13 KolmonenSibboV/GulHAlku1:2
19.4.19:05Söderkullan TNP15 KolmonenSibboV/BlåEBK/Honka YJ21:10
19.4.19:15Lukkari halli TNP13 Kolmonen 8v8SibboV/BlåKOPSE/Mustat1:1
21.4.18:00Söderkullan TNP14 YkkönenSibboV/PKKU YJFC Espoo/United2:1
23.4.18:15Lukkari halli TNP12 Alue karsintaSibboVKäPa/City 
24.4.19:10Söderkullan TNNaiset Harraste 7v7SibboV/LadiesKOPSE/Huti 
24.4.19:15Lukkari halli TNT11 lohko 1IF SibboVTiPS/Taikatytöt mus 
24.4.20:35Söderkullan TNKKI 35 ValioSibboVI-HK 
25.4.17:45Lukkari halli TNT13 KolmonenSibboV/GulKP-75/Vihreä 
25.4.19:10Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 3SV BlåRaKe Leijonat 
25.4.20:10Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 2HAlkuSV Gul 
25.4.20:35Söderkullan TNP16SibboV/SininenHyPS 
27.4.18:00Lukkari halli TNT13 KakkonenSibboV/BlåGnistan/keltainen 
27.4.19:05Söderkullan TNP17 KolmonenSibboVKP-75/TuPS YJ2 
27.4.19:30Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboV/GulTiPS 
27.4.20:35Söderkullan TNMiehet KolmonenSibboVKäPa/United 
28.4.19:00Söderkullan TNP15 KolmonenSibboV/BlåMU 
26.4.18:00Lukkari halli TNOpel-liiga T08 taso 1SV Sibstars T08I-HK Sininen 
päiväklokenttäsarjakotijoukkuevierasjoukkuetulos
  2.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga T06SV SibstarsTIPS ET 07 Valkoiset 
  2.5.20:00Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 1SVKP-75 
  2.5.20:35Söderkullan TNNaiset Harraste 7v7SibboV/LadiesKeiKa/Paarmat 
  3.5.18:00Lukkari halli TNOpel-liiga T08 taso 1SV SibstarsKoiPS 
  3.5.19:05Lukkari halli TNP12 Alue karsintaSibboVValtti/FC 
  3.5.19:15Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 1SV NorrTiPS Valkoiset 1 
  3.5.19:15Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 3SV BlåVJS Martinlaakso Valk 
  3.5.20:40Söderkullan TNKKI 35 ValioSibboVRPS/Papat 
  4.5.18:00Lukkari halli TNT13 KakkonenSibboV/BlåNJS/05 
  4.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 taso 1SV GulTiPS Mustat 1 
  4.5.19:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 taso 2SV BlåHyPS Valkoinen 
  4.5.19:30Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboVNJS/Musta 
  4.5.20:35Söderkullan TNKKI 45 7v7SibboVKKP 
  6.5.16:00Söderkullan TNMiehet KolmonenSibboVSpartak 
  8.5.18:00Lukkari halli TNOpel-liiga P08 taso 1SV SydI-HK 
  8.5.19:15Lukkari halli TNT11 lohko 1IF SibboVACK/Sininen 
  8.5.20:35Söderkullan TNKKI 45 7v7SibboVKelA 
  9.5.19:15Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 2SV GulHyPS Sininen 
10.5.19:05Söderkullan TNP15 KolmonenSibboV/BlåRiPS/Keltainen 
10.5.19:15Lukkari halli TNP13 Kolmonen 8v8SibboV/BlåTiPS/valkoinen 
päiväklokenttäsarjakotijoukkuevierasjoukkuetulos
10.5.20:35Söderkullan TNKKI 40SibboVPeVe 
11.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 kilpatasoSVJäPS 
11.5.20:40Söderkullan TNMiehet VitonenSibboV/2NJS/2 
12.5.18:00Söderkullan TNP14 YkkönenSibboV/PKKU YJHJK/Malmi 
12.5.19:40Söderkullan TNP17 KolmonenSibboVRiPS 
15.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 1SV SydFCFJ P08 Liverpool 
15.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 1SV NorrFCFJ P08 Bayern 
15.5.20:35Söderkullan TNNaiset Harraste 7v7SibboV/LadiesMU/FC Gasellit 
16.5.19:00Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 2SV GulVJS Ylästö Musta 
16.5.20:00Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 1SVFCFJ Valkoinen 2 
16.5.20:30Nikkilä keskus NP16SibboV/SininenHJK/Laajasalo 
18.5.17:45Lukkari halli TNT13 KakkonenSibboV/BlåKOPSE/KoiPS YJ2 
18.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 taso 2SV BlåJäPS Valkoinen A 
18.5.19:05Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboVAkilles/Valkoinen 
18.5.20:30Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboV/GulFC Honka/Haaste kel 
22.5.18:00Jokipuiston nurmiOL Opel-liiga T08 taso 1SV SibstarsJäPS Siniset 
22.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 1SV NorrNJS/Keltainen 
22.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 3SV BlåKP-75 Vihreä 
22.5.20:30Söderkullan TNKKI 45 7v7SibboVRPS/Papat 
23.5.18:00Lukkari halli TNT13 KolmonenSibboV/GulFC Kontu/Viikingit YJ2 
päiväklokenttäsarjakotijoukkuevierasjoukkuetulos
23.5.19:15Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 3SV BlåAkilles Vihreä 
23.5.20:30Nikkilä keskus NP16SibboV/SininenFCFJ/Sininen 
24.5.19:05Söderkullan TNP15 KolmonenSibboV/BlåJäPS/valkoinen 
24.5.19:15Lukkari halli TNP13 Kolmonen 8v8SibboV/BlåHyPS/sininen 
24.5.20:35Söderkullan TNKKI 40SibboVMasKi 
25.5.12:00Lukkari halli TNP12 Alue karsintaSibboVFC Espoo/Valkoinen 
25.5.14:00Nikkilä keskus NP17 KolmonenSibboVAkilles 
25.5.17:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 taso 1SV GulTuPS P07 Harmaa 
25.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 kilpatasoSVKopse P07 Brasilia 
25.5.19:15Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboV/GulKOPSE/Vihreät 
25.5.20:30Nikkilä keskus NMiehet VitonenSibboV/2I-HK/Poikii Viel 
26.5.18:00Söderkullan TNP14 YkkönenSibboV/PKKU YJFC Reipas/Musta 
26.5.19:40Söderkullan TNKKI 35 ValioSibboVGrIFK 
27.5.16:00Nikkilä keskus NMiehet KolmonenSibboVTöölön Taisto 
29.5.20:35Söderkullan TNNaiset Harraste 7v7SibboV/LadiesTikka/Leidit 
30.5.18:00Söderkullan TNOpel-liiga T06SV SibstarsTuPS 
31.5.20:30Söderkullan TNKKI 40SibboVHyPS Concarit 
  1.6.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 taso 1SV GulJoKi P07 Punainen 
  1.6.18:00Massby NT11 lohko 1IF SibboVHyPS 
  1.6.19:15Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboVPKKU 
päiväklokenttäsarjakotijoukkuevierasjoukkuetulos
  1.6.20:20Nikkilä keskus NP17 KolmonenSibboVKOPSE 
  2.6.19:00Söderkullan TNKKI 35 ValioSibboVTeam Vanpa 
5.6.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 1SV SydTiPS Mustat 3 
5.6.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P08 taso 1SV NorrVJS Alue09 Valkoinen 
  5.6.20:30Söderkullan TNKKI 45 7v7SibboVFCD 
  5.6.20:35Söderkullan TNNaiset Harraste 7v7SibboV/LadiesFC Honka/N Puumat 
  6.6.18:00Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 2SV GulKP-75 Keltainen 
  6.6.19:00Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 1SVJäPS 
  6.6.20:00Lukkari halli TNOpel-liiga P06 taso 3SV BlåJärvenpään Haukat Musta 
  6.6.20:30Nikkilä keskus NP16SibboV/SininenOPedot 
  6.6.20:35Söderkullan TNKKI 35 ValioSibboVPKKU 
  7.6.19:05Söderkullan TNP15 KolmonenSibboV/BlåTiPS/Valkoinen 
  7.6.19:15Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboVKOPSE/Valkoiset 
8.6.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 kilpatasoSVTuPS P07 Valkoinen 
8.6.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 taso 2SV BlåFCFJ Sininen 
  8.6.19:15Lukkari halli TNP13 Kakkonen 8v8SibboV/GulKeiKa 
  8.6.20:30Nikkilä keskus NMiehet KolmonenSibboVTiPS 
10.6.16:00Nikkilä keskus NMiehet VitonenSibboV/2KelA 
11.6.18:05Lukkari halli TNP12 Alue karsintaSibboVKOPSE/Vihreä 
13.6.18:00Lukkari halli TNT13 KolmonenSibboV/GulPonnistus 
päiväklokenttäsarjakotijoukkuevierasjoukkuetulos
13.6.19:10Söderkullan TNOpel-liiga T06SV Sibstarskp-75/ Safiirit 
14.6.19:15Lukkari halli TNP13 Kolmonen 8v8SibboV/BlåVJS/Martinlaakso pun 
14.6.20:30Söderkullan TNKKI 40SibboVPK-50 
15.6.18:00Lukkari halli TNT13 KakkonenSibboV/BlåTiPS/Valkoinen 
15.6.18:00Söderkullan TNOpel-liiga P07 kilpatasoSVTiPS Musta 
15.6.18:00Massby NT11 lohko 1IF SibboVFC Honka/Leop Mus 
15.6.19:30Lukkari halli TNP12 Alue karsintaSibboVPKKU/2 
16.6.18:00Söderkullan TNP14 YkkönenSibboV/PKKU YJNJS/Musta 
19.6.18:00Jokipuiston nurmiOL Opel-liiga T08 taso 1SV SibstarsNJS T08 Sininen 
19.6.20:30Söderkullan TNKKI 45 7v7SibboVFC Kapina 
20.6.18:55Nikkilä keskus NP17 KolmonenSibboVHPS/FC POHU YJ3 
20.6.20:35Nikkilä keskus NMiehet KolmonenSibboVHIFK/2 
21.6.20:30Söderkullan TNMiehet VitonenSibboV/2VJS/Old Stars 
27.6.20:30Nikkilä keskus NKKI 35 ValioSibboVTuPS 
29.6.20:30Nikkilä keskus NMiehet VitonenSibboV/2Akilles/2